קצת עלינו

חברת אוקסימד היא חברה חדשה ופורצת דרך בתחום הרפואה ההיפרברית, שמה לה למטרה להנגיש את הטיפולים בתאי לחץ מתון לכלל האוכלוסייה ובעיקר לילדים ומצבים רפואיים הזקוקים לשיקום אשר נחקרו ואף טופלו בארץ ובעולם.

תחילתה של אוקסימד היא תחילתו של עידן חדש בתחום הרפואה ההיפרברית בארץ ובעולם, החברה נוסדה על מנת לתת מענה מיידי למצבים רפואיים אשר זקוקים לטיפולים בתאי לחץ ואינם יכולים לקבל את הטיפול בארץ מפאת עומס תורים וחוסר נגישות, תמחור מצויין וזמינות תורים.

חלק בלתי נפרד מפעילותה של חברת אוקסימד היא לבצע מחקרים ומעקב על התקדמות מטופליה בזמן פעילותה השוטפת על מנת להבטיח שהרפואה ההיפרברית תתפתח בארץ ותיהיה כחלק בלתי נפרד מטיפול בכלל המצבים הרפואיים אשר ניתן לטפלם בתאי לחץ ולא בכדורים או שיקום ארוך טווח.

קיימים מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות על מצבים רפואיים שונים ושיקומם בטיפול בתאי לחץ כגון: אלצהריימר, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם, שיקום לאחר שבץ מוחי וכד’.

הטיפולים באוקסימד מלווים ע”י אחות מוסמכת אשר נמצאת בתקשורת מלאה בכל זמן הטיפול ובמעקב אחר מדדי המטופל כאשר המטופל יושב בתא אשר עוצב ואובזר במיוחד על מנת להבטיח את נוחות המטופל והנעמת זמן שהותו בתא.

אורטל עובדיה

מנכ"לית ובעלים

אורפז זר

מנהלת סניפים

ד"ר בונל קלינגר

רופאה

Copyright © 2022 oxcmed.com | Design by W&D

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support