טיפול בתא חמצן

מה זה חמצן היפרברי?

חמצן היפרברי, הוא חמצן אשר משפר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף על ידי שאיפה של 100% ממנו, שבו הלחץ האטמוספרי עולה ללחץ אטמוספרי מעל אחד, הוא משמש למגוון רחב של טיפולים. עם HBOT חמצן מומס לתוך נוזלי הגוף, פלזמה, נוזל מערכת העצבים המרכזית, הלימפה, מאפשר לאזורים שבהם מחזור הדם פחתה או חסומה לקבל חמצן. בדרך זו, חמצן נוסף יכול להגיע לכל רקמה פגועה והגוף יכול לתמוך בתהליך הריפוי שלו. חמצן מוגבר, משפר את היכולת של תאי דם לבנים להרוג חיידקים, להפחית נפיחות ולאפשר כלי דם חדשים לגדול מהר יותר לתוך האזורים הפגועים. זהו טיפול פשוט, לא פולשני וללא כאבים.

מהו טיפול בתא חמצן?

הטיפול בתא חמצן בלחץ מתון מאפשר נשימת חמצן בלחץ גבוה, כאשר הלחץ האטמוספרי בסביבה רגילה הינו אטמוספרה אחת. המטופל בתא נושם 100% חמצן באמצעות צינורית או מסכה, כך החמצן עובר בצורה מומסת לרקמות הגוף במינון גבוהה מהרגיל וכך מעשירים את רקמות הגוף בכמות גבוהה של חמצן, פעולה זו מאפשרת החלמה של מצבים רבים. שיטת טיפול זו מוכחת כשיטה בטוחה ומגבירת תהליכי ריפוי במצבי חולי שונים. טיפול בתא חמצן בלחץ מתון ידוע עוד משנות ה-60 , בעבר היה מיועד לטיפול בנפגעי צלילה כתוצאה מדיקומפרסיה וכיום מופעלים תאי לחץ היפרברי באלפי קליניקות בעולם.

למה מועיל טיפול בתא חמצן בלחץ מתון?

הפרעות קשב וריכוז

אוטיזם

מיגרנות

רקמות פגועות

זיכרון ומוטוריקה

מחלות לב ושבץ מוחי

Copyright © 2022 oxcmed.com | Design by W&D

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support