נגן וידאו

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הסבר מלא וללא התחיבות

קבלו יותר מהחיים

רבים מאיתנו מנסים לאכול בריא בכל יום ואנו כולנו יודעים שזה לא תמיד קל. הקפסולות ג’וס פלאס על 30 סוגי הירקות והפירות שבו מסוגלות לגשר על הפער בין מה שאנו אוכלים למה שאנו צריכים לאכול בכל יום.

אם אתם רוצים להרגיש טוב באמת, הגוף שלכם זקוק למגוון של חומרים מזינים רבי ערך. לכן, אתם חייבים לאכול תזונה מאוזנת כדי להרגיש מחוזקים,
וזה כולל מבחר מגוון של פירות וירקות טריים.

מפני שלא קל לעשות זאת מדי יום ביומו, אנו ב- ג’וס פלאס ריכזנו את החלקים הטובים ביותר מ-30 סוגים של ירקות, פירות ופירות יער בתוך הקפסולה. כעת אתם יכולים ליהנות מהיתרונות של פיטו-נוטריאנטים, ויטמינים ומינרלים חשובים. בנוסף תקבלו גם את הכמות האופטימלית של נוגדי חמצון החשובים לבריאות שלכם.

למה שלא תנסו? ג'וס פלאס -- הדבר הטוב הבא אחרי פירות וירקות

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הסבר מלא וללא התחיבות

מדוע ג'וס פלאס חשוב

אתם רוצים לאכול בריא יותר אבל לעתים קרובות אין לכם די זמן כדי לתכנן בצורה מושלמת את הארוחות שלכם.

ג’וס פלאס יכול לסייע: המוצרים שלנו מגשרים על הפער שבין מה שאנחנו אוכלים מדי יום ביומו ובין מה שאנחנו צריכים לאכול מדי יום ביומו.  מבוגרים נוטלים כל יום שתי קפסולות של פירות, ירקות ופירות יער עם הרבה מים. ילדים עד גיל 13 נוטלים כל יום קפסולה אחת של פירות, ירקות ופירות יער.

ג’וס פלאס מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של פירות וירקות בדרך פשוטה מאוד. כמובן שעליכם להמשיך ולאכול פירות וירקות טריים מדי יום. בדרך זו התזונה שלכם תהיה מאוזנת ותישארו כשירים וחזקים. אין הזדמנות טובה יותר ליהנות מחיים ארוכים ובריאים!

החלקים הטובים ביותר בפירות ובירקות.

בריכוז גבוה:

זה הוכח במספר מחקרים עצמאיים. בין יתר הדברים, הראו התוצאות ש- ג'וס פלאס מגביר את כמות הרכיבים הפעילים החשובים בדם. והוא עושה זאת בתוך זמן קצר. מקור: קרוב ל-30 מחקרים שבדקו את ג'וס פלאס (פרטים נוספים ינתנו על פי בקשה). מחקר קליני. בדקו את ג'וס פלאס ותהנו מהיתרונות של תזונה מאוזנת.

מגנים על גופכם

נוגדי חמצון רבי עוצמה:

אתם רוצים להגן על עצמכם ועל הגוף שלכם מפני ההשפעות החיצוניות המזיקות? ג'וס פלאס יכול לסייע. המוצרים המרוכזים שלנו מכילים את כל סוגי נוגדי החמצון החשובים. על פי המכון הלאומי לחקר הסרטן האמריקאי (American National Cancer Institute ) ,נוגדי חמצון הם "חומרים שעשויים להגן על התאים מפני הנזק הנגרם ממולקולות לא יציבות הידועות בשם רדיקלים חופשיים. בין נוגדי החמצון ישנם בטא-קרוטין, ליקופן, ויטמין C ו-E וחומרים אחרים. רבים מהחומרים נוגדי החמצון האלה מקורם בפירות ובירקות." ואלו הם החומרים שתקבלו ב- ג'וס פלאס.

מבט מהיר על.

ג'וס פלאס

ג'וס פלאס מיוצר ממיץ וציפה של פירות, ירקות ופירות יער המעובדים מיד לאחר הקטיף. ג'וס פלאס אינו מכיל גלוטן לקטוז חומרי צבע וריח מלאכותיים חומרים כימיים קפסולות Juice Plus+ נמצאות תחת בקרה מתמדת של SGS INSTITUT FRESENIUS

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הסבר מלא וללא התחיבות

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support